Main menu
096 721-14-15
097 217-20-62
099 605-07-76
(032) 236-71-31

 

Вимірювач вологості зерна "Дніпро-3М"

Виробник: МОТОМ, Україна

Вимірювач вологості зерна "Дніпро-3М" – новий стаціонарний прилад, який випускається на заміну моделі «Дніпро-3К».

Вимірювач вологості «Дніпро-3М» перейняв всі позитивні особливості свого попередника - широкий діапазон вимірювання, високу повторюваність, зручність в роботі. Крім цього, новинка отримала ряд кардинальних змін, а саме ми замінили цифровий індикатор великим зручним графічним дисплеєм, додали акумулятор, повністю автоматизували процес вимірювання вологості – більше не потрібно крутити ручку регулятора та слідкувати за показами світлодіодів під час роботи.

Прилад має інтуїтивно зрозуміле меню українською та російською мовами. Вся необхідна інформація (назва вибраної культури, величина наважки, внесена в заводську шкалу поправка, середнє значення) відображається на головному екрані.

Вимірювач вологості зерна «Дніпро-3М» дозволяє швидко і легко проводити вимірювання. Достатньо за допомогою звичайної кухонної ваги відділити з точністю ± 1г пробу, значення маси якої відображається на основному екрані поруч із назвою культури, засипати пробу в засипну лійку приладу, натиснути кнопку «ВИМІР.», після відображення на дисплеї відповідного повідомлення, відкрити засув лійки. Через 20 секунд на дисплеї відобразиться результат вимірювання. Після вимірювання відкрити засув внизу приладу та висипати пробу із вимірювальної камери у спеціальний ящичок із комплекту поставки.

Прилад має калібрування для всіх основних зернових та олійних культур, що ростуть на території України - пшениця, ячмінь, жито, гречка, проса, овес, кукурудза, горох, соняшник, ріпак та соя, а також цілого ряду продуктів переробки зерна (борошно,каші, пластівці).

Вимірювач вологості зерна має можливість внесення поправки на ± 4% до заводських калібрувань для кожної культури згідно результатів, отриманих шляхом аналізу зразка зерна в сушильній шафі. Внесена поправка зберігається в пам’яті приладу та використовується при наступних вимірюваннях.

Крім цього, вимірювач вологості зерна «Дніпро-3М» дозволяє автоматично розраховувати середнє значення для серії (до 99) вимірювань. Розраховане середнє значення відображається на основному екрані.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювання:  
  - для зернових культур 5-40 %
  - для зернобобових та кукурудзи 5-40%
  - для продуктів переробки 9-16%
Дискретність вимірювання 0,1%
Повторюваність результатів вимірювання < ±0.3%.
Температура проб зерна від 8 до 35 °С
Маса проби (в залежності від культури) 200-400 г з точністю ±1 г
Тривалість вимірювання не більше 30c
Тривалість безперервної роботи не менше 20 год на добу
Живлення приладу акумулятор/
мережа 220 В, 50 Гц
Діапазон робочих температур від 8 до 30 °С
Відносна вологість не більше 80% при 25 °С
Габаритні розміри приладу в зібраному вигляді 150х210х470 мм
Маса приладу не більше 3 кг

 

Схоже обладнання:


Notice: Undefined variable: related in /home/ae228139/motom.com.ua/www/modules/mod_relateditems_xtd/helper.php on line 331