Main menu
096 721-14-15
097 217-20-62
099 605-07-76
(032) 236-71-31

 

Вимірювач вологості зерна Granomat

Виробник: Pfeuffer, Німеччина

Вимірювач вологості зерна Granomat – повністю автоматичний прилад для визначення процентного вмісту вологи в зернових, бобових та олійних культурах. Крім вологості даний вологомір вимірює температуру і натуру проби зерна.

Вимірювач вологості Granomat може застосовуватися на зернопереробних підприємствах, в зерносховищах, насіневих господарствах, на підприємствах, що займаються торгівлею зерном, солодовнях, а також при виробництві комбікормів.

Вимірювання вологості здійснюється повністю автоматично. Оператору необхідно закласти пробу в приймальну лійку, вибрати необхідну культуру і натиснути відповідну кнопку для початку вимірювання. Granomat автоматично заповнює вимірювальний бункер із рівномірною щільністю засипки. За допомогою вбудованого відділювача видаляється надлишок зерна і забезпечується постійний об’єм проби. Вимірювання всіх параметрів проводиться протягом декількох секунд. Після вимірювання зерно із бункера висипається у висувний контейнер. Вологомір готовий для наступних аналізів.

Вологомір зерна Granomat відображає виміряні вологість, натуру (в кг/гл) і температуру проби на графічному LCD-дисплеї і роздруковує ці показники на вбудованому в корпус приладу принтері.

Крім того, користувач має можливість запрограмувати характеристики для нових продуктів за допомогою опорних проб із заздалегідь відомим значенням вологості допомогою комп'ютерної програми GranoMaster. Програма підтримує графічне створення калібрувальної кривої для нових продуктів і працює в середовищі Windows 9X / NT / 2000 / XP.

Особливості вологоміра зерна Granomat:

  • Широкий діапазон вимірювання вологості;
  • Більше 200 заводських калібрувань;
  • Не вимагає подрібнення продукту;
  • Великий об’єм аналізованого продукту - 600г;
  • Надійність і простота в обслуговуванні за рахунок процедури самотестування при кожному включенні;
  • Вбудований друкуючий пристрій;
  • Повна автоматизація процесу вимірювання.

 

Схоже обладнання:


Notice: Undefined variable: related in /home/ae228139/motom.com.ua/www/modules/mod_relateditems_xtd/helper.php on line 331