Main menu
096 721-14-15
097 217-20-62
099 605-07-76
(032) 236-71-31

 

/ / Апарат для змішування зразків зерна БІС-1У

Апарат для змішування зразків зерна БІС-1У

Виробник: Украина

Апарат для змішування зразків зерна БІС-1У застосовується для перемішування зразка зерна та виділення з нього середньої і середньодобової проби, розділення середньої проби на дві частини і виділення наважки масою 25, 50 або 100г в лабораторіях зернозаготівельних, хлібопекарських та кондитерських підприємств.

Конструктивно апарат складається з трьох функціональних частин, розташованих одна над одною у циліндричному металевому корпусі діаметром 250 і висотою 1120 мм.

Верхня частина призначена для засипки зерна і складається з приймальної лійки із отвором знизу. Відкривання отвору здійснюється за допомогою затвору та рукоятки (важеля).

Внизу лійки розміщена друга частина, яка складається з двох, розміщених один над одним, ділильно-змішувальних пристроїв. Дані пристрої виконані у вигляді з'єднаних між собою конуса і лійки. Зерно, потрапляючи на поверхню конуса, перемішується і через лійку поступає на конус другого ділильно-змішувального пристрою. Лійка нижнього пристрою має патрубок для відводу із дільника половини проби зерна для подальшого визначення натури.

У нижній частині апарату БІС-1У розміщено ще один ділильно-змішуючий пристрій. Він також складається із конуса і лійки, але має два вивідних канали. Кожен з каналів має рухому заслінку для регулювання кількості виділеного зерна.

Для установки необхідної величини виділеної наважки у верхній частині корпуса встановлено шкалу ділильних секторів пристрою.

 

Схоже обладнання:


Notice: Undefined variable: related in /home/ae228139/motom.com.ua/www/modules/mod_relateditems_xtd/helper.php on line 331