Main menu
096 721-14-15
097 217-20-62
099 605-07-76
(032) 236-71-31

 

Вимірювач вологості зерна Wile 55

Виробник: Farmcomp, Фінляндія

Вимірювач вологості зерна Wile 55 - одна із найпопулярніших моделей на сьогоднішній день.

Даний вологомір дозволяє оперативно вимірювати вологість зерна та бобових культур в діапазоні 8-35 відсотків, а також олійних культур, в діапазоні 6-25 відсотків, під час їх збору, зберігання і в процесі переробки.

Вологомір зерна Wile 55 відкалібрований для вимірювання вмісту вологи в 16 різних культурах: пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, насіння соняшника, ріпак, сорго, гірчиця, горох, звичайні і соєві боби, льон, гірчиця, нут. Перелік культур та номери відповідних їм градуювань розміщені на наклейці на одній зі сторін приладу. Для вибору потрібного градуювання використовується всього одна кнопка. Обрана шкала зберігається у внутрішній пам'яті і використовується в подальших вимірюваннях вологості до наступної зміни.

Робота вимірювача вологості зерна Wile 55 основана на діелькометричному способі, що застосовується для вимірювання вологості сипучих продуктів. Кришка особливої конструкції забезпечує стиск зерна зі встановленим зусиллям для усунення неоднорідності у вимірюваному зразку і зменшення впливу зовнішніх факторів на вимірювання. Для більш точних результатів, вимірювач вологості автоматично компенсує різницю між зовнішньою температурою і температурою зерна у вимірювальній камері.

Точність вимірювання, гарантована виробником, знаходиться в межах від 0,5 до 1,5 відсотка. Крім того, користувач може внести поправки до заводських вимірювальних шкал для кожної культури в межах ± 4 відсотки, враховуючи результати, отримані тепловим методом.

Користуватися вимірювачем вологості зерна Wile 55 легко і зручно. Мірною чашкою, що входить в комплект поставки, набирається проба (близько 90 куб.см), після чого висипається в комірку вимірювального приладу. Закрутивши кришку до необхідного рівня, натискають кнопку запуску процесу вимірювання. В межах 20-30 секунд на контрастному рідкокристалічному дисплеї приладу буде відображений результат вимірювання кількості вологи в процентному відношенні до загальної маси. Для подальших замірів достатньо спустошити вимірювальну камеру і прилад знову готовий до роботи.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювання:
зернові культури, % 8-35
олійні культури, % 6-25
Точність, % 0,5 – 1,5
Живлення приладу батарея 6F22 ("Крона")
Габаритні розміри, мм висота - 178, діаметр - 68
Маса, кг 1,5

 

 

Гарантія на вимірювач вологості зерна Wile 55 - 1 рік.

 

Схоже обладнання:


Notice: Undefined variable: related in /home/ae228139/motom.com.ua/www/modules/mod_relateditems_xtd/helper.php on line 331